Zobrazujeme akce z Vaší lokality: Ashburn, United States

Zakončení Týdne kávy
se ponese v duchu kávového večírku

Týden zdá se být dlouhý, ve skutečnosti tomu tak ale není. Obzvlášť jedná-li se o brněnskou akci s názvem Týden kávy, která právě dnes končí. Speciální kávový program přinesl soutěž baristů Týdne kávy, trh kávy, trh domácí přípravy kávy, program pro děti a dnes čeká všechny fanoušky a příznivce festivalu jeho zakončení v podobě kávového večírku. Od 20.00 na Stadecu (Kounicova 22, Brno).

A na co se můžete těšit?

Slavnostní zakončení nabídne rozmanitý program. Dojde ke slosování anketních lístků, které měli možnost již od začátku září vyplnit návštěvníci všech 71 zúčastněných kaváren. Tyto lístky slouží k získání zpětné vazby pro kavárníky – obsahují prostor pro bodové hodnocení kavárny, pochvalu i kritiku. Vylosované lístky vyhrávají hodnotné ceny od partnerů festivalu. Nezapomeňte si tedy na zakončení přinést ústřižky, třeba vyhrajete právě Vy!

Dále se můžete těšit na netradiční a odvážnou kávovou módní přehlídku formou bodypaintingu a premiéru Caffe kabaretní frašky (Jiří M. Procházka) – o věčném sporu o ten jediný a pravý způsob pití kávy. Chybět nebudou ani DJ’s, dvojice: PSJ + TOM HOLIC (live) nebo TOMINO a MYSLIVEC (Midilidi dj set), a kávovo-alkoholová show molekulární mixologie, jejímž základem je přeměna skupenství alkoholických drinků z tekutého stavu na pěnu, želé či kaviárové kuličky. Proběhne i vyhlášení výsledků soutěže baristů Týdne kávy!

Přijďte s organizátory akce, kterými jsou letos občanské sdružení Kulturárium a Klub znalců kávy, oficiálně zakončit týden trvající oslavy Mezinárodního dne kávy. Prostě kávový večírek, jak má být!

Událost na Facebooku.

Celý týden Kávové listy přinášely čerstvé fotky a reportáže od našich externích redaktorů – jejich kompletní seznam najdete zde.
 

Autor: Věra Judasová, Kávové listy

image-1412015721.07049.jpg
image-1412015726.73147.jpg
image-1412015743.49803.jpgKomentáře ke článku Přidej vlastní komentář k článku

Přečtěte
si také

Aktuální
zprávy

Den kávy ve Zlíně už tento víkend!

Třetí ročník Dne kávy se uskuteční v rámci KávaFestu v sobotu 20. října v prostorách kongresového centra Zlín. Velký svátek milovníků kávy se letos pochlubí novými prostory i množstvím kávových zážitků.

Zobrazit článek
Sdílejte kávu s přáteli
Najdete nás na facebooku
Kávové listy na Facebooku