Zobrazujeme akce z Vaší lokality: Ashburn, United States

Vybíráme z programu kaváren
Úterý 7. 10. 2014

Uteklo to jako voda a před námi je poslední festivalový den čtvrtého ročníku Týdne kávy 2014. Celý týden byl od rána do pozdních večerních hodin nabitý kávovými přednáškami, tématickými workshopy a lahodnými kávovými dezerty.

Pokud jste letos ještě nestihli festival navštívit, máte již poslední příležitost. Naposledy přicházíme s výběrem toho nejlepšího, co byste si rozhodně neměli nechat ujít.

Program brněnských kaváren

Být stálým zákazníkem se vyplácí! Káva Malena si pro své věrné zákazníky na poslední festivalový den připravila speciální program s překvapením! Pokud jste tedy zvědaví, nezapomeňte se v úterý do prodejny s pražírnou zastavit.

 

K příležitosti Týdne kávy si brněnská kavárna s pražírnou Caffé del Saggio připravila speciální směs 100% arabic s názvem Kávová hvězda. Přijďte si vychutnat podmanivé tóny této jedinečné směsi s lehce kořenitým tělem přecházející v pikantně ovocné tóny s dotekem hořké čokolády v medu.

 

V úterý 7. října v 16.00 si nenechte ujít přednášku na téma: Cesta kávy z farmy až do kavárny. Přednášku si pro vás připravila kavárna Kafec, která vás během 30 minut provede dlouhou cestou, kterou musí urazit kávové zrnko, než si jej vychutnáte v kavárně jako svůj oblíbený kávový nápoj. Pohodlně se usaďte, vychutnejte si šálek filtrované kávy, který dostane jako welcome drink, poslouchejte a ptejte se. Této přednášky se zúčastní i Gonzalo Enrique Mancilla Díaz, pěstitel kávy z Kolumbie.

 

Zajímají vás podrobnosti z vašeho života, které se ještě neudály? Rádi byste zjistili něco o sobě nebo svých blízkých? O tom, co vás čeká a nemine? Potom se zastavte v 15.00 hodin v Cukrárně Tutti Frutti, kde bude probíhat tradiční balkánské věštění z kavového lógru se sympatickou makedonkou Natályji Krčkovou. Cena věštecké kávy je 100 kč. Nezapomeňte si své místo předem rezervovat - 722 944 536.

Program mimobrněnských kaváren

Milujete cappuccino a nemáte to daleko do Kroměříže? Potom rozhodně nesmíte vynechat úchvatnou Latte art show s okouzlující baristkou Annie Kasalovou, která toto umění předvede v Café Bistro Matiné od 17.00 hodin. Kromě krásných kreseb do mléčné pěny si můžete také pochutnat na kávách dovezených z různých částí světa.

Velká kávová párty

Přijďte se s letošním ročníkem Týdne kávy rozloučit ve velkém stylu! Od 20.00 hodin budova na Zelném trhu 14 letos naposledy ožije tak ohromnou koncetrací lidí z kávového světa. Chybět nebude ani speciální kolumbijský host Gonzalo Enrique Mancilla Díaz.

Velké odtajnění: kávu zde budou připravovat 3 nejlepší baristé ze Soutěže baristů Týdne kávy 2014. 

Tady zkrátka nemůžete chybět!
Komentáře ke článku Přidej vlastní komentář k článku

Přečtěte
si také

Aktuální
zprávy

Den kávy ve Zlíně už tento víkend!

Třetí ročník Dne kávy se uskuteční v rámci KávaFestu v sobotu 20. října v prostorách kongresového centra Zlín. Velký svátek milovníků kávy se letos pochlubí novými prostory i množstvím kávových zážitků.

Zobrazit článek
Sdílejte kávu s přáteli
Najdete nás na facebooku
Kávové listy na Facebooku