Zobrazujeme akce z Vaší lokality: Ann Arbor, United States

VYBÍRÁME Z PROGRAMU KAVÁREN
úterý 4. 10. 2016

Týden kávy je v polovině a my vám přinášíme pravidelné tipy, kam se podívat. Na zítřek jsme vám naplánovali přípravu vaflí nebo rebelský workshop. Doporučujeme však sledovat program i na další dny, na některé akce je totiž potřebná rezervace.

 

Pokud jste se dnes stavili do Kafecu a vyzkoušeli si práci baristy, vyrazte tam i zítra. Naskytne se vám jedinečná příležitost nachystat si svou vlastní oblíbenou belgickou vafli. Třeba s tvarohem, ovocem nebo čokoládou. Péct se bude dnes od 14 do 20 hodin. Už o hodinu později, tedy od 15 hodin, si pro vás v Café Placzek připravili ochutnávku alternativek. Tentokrát ve znamení Berlína.

 wafle                Upečte a nazdobte si svoji wafli sami. Kde? No kde jinde než v Kafecu!

 

16 hodin pak přebírají kávovou taktovku brněnští Rebelové v Piknik Boxu. Na stylovém workshopu vás naučí, jak si sbalit na cesty a dát si po noci ve stanu pořádný kafe. Takové, co vás na cestách pořádně nakopne.

 

Večer pak ukončete posezením u hudby. V Kulturáriu Café naservírují v 18.30 swingový hudební jam ke kávě. Pokud jste fanoušky jazzu, udělejte si ve 20 hodin zastávku v Kavárně Pole. Folklorní mejdlo rozjede cimbálová skupina Púčik v Cafe Podnebí také ve 20 hodin.

 

 

 

Autor: Markéta Turková, Kávové listy.cz
Komentáře ke článku Přidej vlastní komentář k článku

Přečtěte
si také

Aktuální
zprávy

Den kávy ve Zlíně už tento víkend!

Třetí ročník Dne kávy se uskuteční v rámci KávaFestu v sobotu 20. října v prostorách kongresového centra Zlín. Velký svátek milovníků kávy se letos pochlubí novými prostory i množstvím kávových zážitků.

Zobrazit článek
Sdílejte kávu s přáteli
Najdete nás na facebooku
Kávové listy na Facebooku