Zobrazujeme akce z Vaší lokality: Fairfield, United States

VYBÍRÁME Z PROGRAMU KAVÁREN
středa 5. 10. 2016

Šestý ročník oblíbeného festivalu Týden kávy pokračuje. Pokud jste ještě nestihli zajít do své oblíbené kavárny, neváhejte. Třeba si pro vás právě na středu připravila jedinečnou nabídku kávových koktejlů, dezertů nebo zajímavou přednášku.

Jste milovníkem kávy? Zajímáte se o architekturu? To by vás mohla zaujmout zítřejší přednáška v Kult Cafe. Od 16. hodiny vás architekti z ateliéru Bonbon obohatí svým pohledem na brněnské kavárny.

 

Pokud máte raději téma cestování, zavítejte do Coffee bar Mymika. Přednáška Alana Jarrara z pražírny Rusty Nails začíná v 17 hodin. Zkuste si ještě na poslední chvíli rezervovat místo na Baristu na cestách: Guatemala Antigua.

 

Z Guatemaly se přesuneme do Indie. Právě z této druhé nejlidnatější země na světě pochází letošní host Týdne kávy. V 17 hodin se s ním můžete na cuppingu potkat v Kafecu. Kromě degustace indických káv se dozvíte o jeho pražírnách a kavárnách které v Indii provozuje. Překlad do češtiny zajištěn.

 

Naproti Kafecu (pokud už se na cupping nevejdete) pak na lákavý program na Veveří zve také Gill’s Coffee Shop & Espresso Bar. V 17.30 tam otevřou pražírnu a návštěvníky tak vezmou přímo na místo, kde probíhá jedna z fází zpracování kávy.

 

Pokud máte čas až večer, mohla by se vám líbit výstava fotografií v Café Flexaret s názvem Café e bicicleta. Prohlédnout si můžete vítězné fotografie loňského ročníku soutěže s názvem Káva a kolo, které se konalo u příležitosti Týdne kávy 2015. Výstava začíná v 19 hodin. Pokud jste i vy vášnivými fotografy, můžete se zúčastnit letošního ročníku soutěže. Bude probíhat dlouhodobě a nese název Café e multikulti.

 

 

Autor: Markéta Turková, Kávové listy.cz
Komentáře ke článku Přidej vlastní komentář k článku

Přečtěte
si také

Aktuální
zprávy

Den kávy ve Zlíně už tento víkend!

Třetí ročník Dne kávy se uskuteční v rámci KávaFestu v sobotu 20. října v prostorách kongresového centra Zlín. Velký svátek milovníků kávy se letos pochlubí novými prostory i množstvím kávových zážitků.

Zobrazit článek
Sdílejte kávu s přáteli
Najdete nás na facebooku
Kávové listy na Facebooku