Zobrazujeme akce z Vaší lokality: Fairfield, United States

VYBÍRÁME Z PROGRAMU KAVÁREN
sobota 1. 10. 2016

Mezinárodní den kávy oslavíme už tuto sobotu a s ním také začátek šestého ročníku festivalu Týden kávy. Přes to, že je víkend 1. - 2. října věnován především Trhům kávy a speciálnímu programu v Hotelu Continental Brno, nachystaly si některé brněnské kavárny program i pro tyto dny. Jelikož je nutné rezervovat si na vybrané akce místa dopředu, přinášíme vám tipy už nyní.

 

Brunch vznikl spojením slov breakfast (snídaně) a lunch (oběd). Jedná se tak o jídlo, které si lidi dopřávají někdy od desáté hodiny do brzkého odpoledne. Pokud si chcete brunch se sladkými i slanými dobrotami pro všežravce, vegany i bezlepkáře užít, rozhodně v sobotu zavítejte do Punktu v Bayerově ulici. Brunch bude probíhat formou „all you can eat“ a cena za jednu osobu je 250 Kč, zakončí jej ochutnávka kávy z českých i zahraničních pražíren. Závazné rezervace přijímají v kavárně do 28. září. Na adrese punkt.cafe@gmail.com nebo na telefonu 734 380 449. Zatímco stolovat se bude v sobotu od 10 hodin do 14 hodin, speciální kávové drinky si v Punktu vychutnáte celý den, a dokonce celý týden 

 

 

Sedm dní budete mít také na to, abyste se zastavili v Dobré zastávce. Svoje jedinečné fotografie "Bílé noci" zde vystavuje Marek Šarlej. Kavárnu najdete na Zvonařce, odkud se můžete k večeru vydat  na Helceletovu 2 do Caffé del Saggio. Nejen, že zde na vás dýchne atmosféra 30. let, ještě se dočkáte kávy z původních dobových kávovarů. A to od 18. hodiny do 21. hodiny. Nezapomeňe si zavčas rezervovat místo na telefonním čísle 543 217 400.

 

 

 

Přesto nezapomeňte sledovat, co se děje v Hotelu Continental Brno. Speciální program Týdne kávy naleznete zde

 

 

Autor: Markéta Turková, Kávové listy.cz 

 
Komentáře ke článku Přidej vlastní komentář k článku

Přečtěte
si také

Aktuální
zprávy

Den kávy ve Zlíně už tento víkend!

Třetí ročník Dne kávy se uskuteční v rámci KávaFestu v sobotu 20. října v prostorách kongresového centra Zlín. Velký svátek milovníků kávy se letos pochlubí novými prostory i množstvím kávových zážitků.

Zobrazit článek
Sdílejte kávu s přáteli
Najdete nás na facebooku
Kávové listy na Facebooku