Zobrazujeme akce z Vaší lokality: Ann Arbor, United States

VYBÍRÁME Z PROGRAMU KAVÁREN
pondělí 3. 10. 2016

Zítra začíná nový týden, ale oslava kávy pokračuje. Program festivalu Týden kávy se v pondělí přesouvá do kaváren. Kam na cupping, filtrovanou kávu nebo cappuccino? Podívejte se na tipy Kávových listů.

 

Zkuste si být baristou. V Kafecu na Veveří vám od 14. hodiny ukáží, co taková práce obnáší. Na profi kávovaru si vyzkoušíte své milované cappuccino. Po ruce přitom budete mít zkušeného baristu. 

 

Podobně vám budou baristé asistovat také v Coffee bar Mymika. Od 15 hodin si tam můžete nachystat svou vlastní filtrovanou kávu. A filtrovat se bude také na mezzahrádce v Mezzanine Café, od 15 do 18 hodin

 

Cuppingy v pondělí pořádá Café Placzek (Nordbeans, 16.00-17.00), moje Kávová Hvězda (vybrané pražírny, 17.30) a Mezzanine Café (senzorický cupping s Rebelbean, 18.00)

 

Pokud máte děti, neváhejte je vzít na Týden kávy s sebou. Kávu si sice užijí jinak než vy, ale to vůbec nevadí. V Café Mendel si od 15. do 17. hodiny připravili malování vylouhovanou kávou pro děti. Třeba se zrovna tady z vaší malé ratolesti vyklube nadaný umělec.

 

Pokud si zítra chcete vychutnat další doprovodný program, zavítejte na 18. hodinu do Piknik Boxu. Partička mladých nadšenců si tady pro vás nachystala IMPRO DŽOW. Tedy jen částečně, protože se jedná o improvizaci. Věřte, že pokud Impro Džow navštívíte teprve poprvé, rozhodně to nebude naposled. 

 

 

Autor: Markéta Turková, Kávové listy.cz 

 

 
Komentáře ke článku Přidej vlastní komentář k článku

Přečtěte
si také

Aktuální
zprávy

Den kávy ve Zlíně už tento víkend!

Třetí ročník Dne kávy se uskuteční v rámci KávaFestu v sobotu 20. října v prostorách kongresového centra Zlín. Velký svátek milovníků kávy se letos pochlubí novými prostory i množstvím kávových zážitků.

Zobrazit článek
Sdílejte kávu s přáteli
Najdete nás na facebooku
Kávové listy na Facebooku