Zobrazujeme akce z Vaší lokality: Ann Arbor, United States

VYBÍRÁME Z PROGRAMU KAVÁREN
pátek 7. 10. 2016

Poslední den oblíbeného festivalu Týden kávy se nekompromisně blíží. Máte poslední možnost zúčastnit se speciálních programů vašich oblíbených kaváren. Máme pro vás pár tipů.

Začněte zítřejší den specialitou. V Moje Kávová Hvězda vám barista Jiří připraví svůj signature drink. Ochutnat ho můžete od 8 hodin až do 16 hodin. Baristé se vám budou věnovat i po čtvrté hodině. Například v Caffe Park Slovaňák vám hned několik z nich předvede, co se dá vytvořit s mléčnou pěnou. Přijďte si užít Latte Art Jam. Pokud to počasí dovolí, bude se i grilovat.

 

Četli jste Kávový magazín? Pak jistě víte, co je to džezva. V této speciální nádobě se připravuje pravá turecká káva. Orient Expresso vyráží do Café Mezzanine, kde ochutnáte kávu z džezvy vařenou tradičním způsobem na horkém písku. Uskuteční se také workshop, navíc na vás čekají vodní dýmky i čajový výčep.  To vše v 16 hodin.

 

Džezva není jediná alternativa, které se můžete v pátek věnovat. Místo Mutimediálních možností si připravilo den Aeropresu. Představí vám jej zábavnou formou od 16.30 do 18.00.

 

No a kam jinam zavítat večer než na koncert. Pokud máte rádi britský rock, nenechte si ujít koncert Craggyho Collyda. Od 19 hodin představí v Café Flexaret své album A Swift Half.

 

 

 

Autor: Markéta Turková, Kávové listy.cz
Komentáře ke článku
bqiarwsy@gmail.com Odpovědět
I precisely wished to appreciate you all over again. I do not know the things I would have made to happen without the actual tricks shown by you on that area of interest. Previously it was a real distressing case for me, nevertheless spending time with a expert technique you solved that made me to leap over happiness. Now i'm happy for your assistance as well as expect you are aware of an amazing job you are always undertaking teaching others using your websites. I am sure you've never come across all of us. <a href="http://www.balenciaga.us.com" ></a> [url=http://www.balenciaga.us.com][/url]
Přidej vlastní komentář k článku

Přečtěte
si také

Aktuální
zprávy

Den kávy ve Zlíně už tento víkend!

Třetí ročník Dne kávy se uskuteční v rámci KávaFestu v sobotu 20. října v prostorách kongresového centra Zlín. Velký svátek milovníků kávy se letos pochlubí novými prostory i množstvím kávových zážitků.

Zobrazit článek
Sdílejte kávu s přáteli
Najdete nás na facebooku
Kávové listy na Facebooku