Zobrazujeme akce z Vaší lokality: Fairfield, United States

VYBÍRÁME Z PROGRAMU KAVÁREN
neděle 2. 10. 2016

Dnes odstartovala týdenní oslava kávy v Brně. Hlavní program si příchozí užili v Hotelu Continental Brno, kde budou Trhy kávy, přednášky a cuppingy pokračovat i zítra. Týden kávy si však užijete i v kavárnách. Navíc pokud se vám v neděli nechce vařit, máme pro vás skvělé tipy. Ze zítřejšího programu jsme totiž vybírali především pro mlsné jazýčky.

 

Už tradičně se v kavárně Park Lane Cafe u příležitosti Týdne kávy podává Full English Breakfast. Otevřeno tak bude výjimečně i v neděli, přičemž snídani si dopřejete v čase od 8 hodin do 11 hodin. Po celý týden pak můžete na stejném místě ochutnat dezert vytvořený speciálně pro Týden kávy. Kávovou panna cottu s višněmi.

 

Také v Žádný Cukrbliky, bistru a specializované výrobně dezertů, se inspirovali festivalem a pro tento týden servírují speciální dezert Irish Coffee Cake. Každý den vám k němu připraví také jiný kávový nápoj s výběrovým alkoholem.

 

Dále nás zaujala nabídka Café Placzek. V Minoritské ulici bude k ochutnání netradiční staročeská hovězí pečeně v kávě. Za dokonalou sladkou tečku považujeme zdejší lívance s kávovým likérem.

 

 

 

Autor: Markéta Turková, Kávové listy.cz 
Komentáře ke článku Přidej vlastní komentář k článku

Přečtěte
si také

Aktuální
zprávy

Den kávy ve Zlíně už tento víkend!

Třetí ročník Dne kávy se uskuteční v rámci KávaFestu v sobotu 20. října v prostorách kongresového centra Zlín. Velký svátek milovníků kávy se letos pochlubí novými prostory i množstvím kávových zážitků.

Zobrazit článek
Sdílejte kávu s přáteli
Najdete nás na facebooku
Kávové listy na Facebooku