Zobrazujeme akce z Vaší lokality: Ann Arbor, United States

VYBÍRÁME Z PROGRAMU KAVÁREN
čtvrtek 6. 10. 2016

Neseďte doma a vyrazte do města. Brněnské kavárny i nadále lákají na pestrý program. Co si pro vás připravili zítra? Vybrali jsme z programu.

Jedinečných snídaní není nikdy dost. Pokud ji třeba zítra chcete strávit s hostem Týdne kávy Mattam Chitharanjanem, vstaňte už na 8. hodinu. Snídani chystá Kulturárium Café, a to až do 10 hodin.

 

Poslední piknik letošní sezóny připravili Rebelbean. Street Picnic vol. 6 se uskuteční na brněnské Smetanově 5. U Local Barber Shopu na vás čeká jídlo, pití, hudba a zaručená zábava s přáteli. Začíná se v pravé poledne.

 

Hned dvakrát se zítra můžete vydat na Cestu kávy. Přednášku od zrnka kávy po šálek si pro vás připravili v Kafecu. Polsechnout si ji můžete v 16 hodin a v 17.30. Po ní vám baristé ukáží nejlepší způsoby přípravy filtrované kávy a dokáží, že si ji zvládnete udělat i doma.

 

17 hodin se pak můžete vrátit za hostem Týdne kávy. V Café Mezannine se totiž uskuteční jeho cupping (ochutnávka káv). Jen o půl hodiny později (17.30 – 19.30) se koná cupping také v Gill´s Coffee Shop & a Espresso Bar. Bude zaměřený především na aromatiku.

 

 

Autor: Markéta Turková, Kávové listy.cz
Komentáře ke článku Přidej vlastní komentář k článku

Přečtěte
si také

Aktuální
zprávy

Den kávy ve Zlíně už tento víkend!

Třetí ročník Dne kávy se uskuteční v rámci KávaFestu v sobotu 20. října v prostorách kongresového centra Zlín. Velký svátek milovníků kávy se letos pochlubí novými prostory i množstvím kávových zážitků.

Zobrazit článek
Sdílejte kávu s přáteli
Najdete nás na facebooku
Kávové listy na Facebooku