Zobrazujeme akce z Vaší lokality: Ashburn, United States

Vybíráme z pátečního programu
Týdne kávy

Speciální kávový program v Moravské galerii v Brně přinese od 11.00 do 18.00 Trh kávy, kde na čtrnácti stáncích různých kávových značek a pražíren budete moci vyzkoušet na 40 druhů kávy. Co si ale pro vás připravili kavárny?

„Go Irish“ je heslo celodenního programu Mezzanine Café. Pátek proběhne ve znamení irské kávy a hudby, od 20.00 se můžete těšit na Irish Coffee Show za doprovodu živé irské hudby. Do 18.00 sleva 10% na irskou kávu.

Po celý týden si můžete také vybírat z prodejní výstavy kávových tašek.

Adresa: Údolní 15, Brno
Webové stránky: www.cafe-mezzanine.cz


Kavárna Coffee Station si pro své hosty připravila od 16.30 cappuccino workshop. Pod vedením zkušeného baristy si budete moci vyzkoušet přípravu cappuccina na vlastní kůži.

Adresa: Nádražní 2a, OC Letmo, Brno
Webové stránky: www.coffee-station.cz


Na chvíli ještě zůstaneme v kavárně Coffee Station, kde stejně jako v Café Society můžete celý týden koupí kávy přispět na dobrou věc. Týden kávy má sedm dní, espresso se připravuje ze sedmi gramů kávy, a proto po dobu sedmi dní půjde sedm procent z ceny sedmi různých kávových nápojů do Nadačního fondu dětské onkologie KRTEK.

Adresa: Vachova 5, Brno
Webové stránky: www.bysociety.cz


Celotýdenní program kavárny V Melounovém cukru zahrnuje speciální kávové menu – limonáda z cascary, kávový short drink Babiččina paruka, jehněčí v espresso omáčce, espresso cheesecake, kahlua koláč nebo kávová zmrzlina s indickým kořením chai.
Na mlýnku se každý den objeví jiná zahraniční pražírna s výběrovou kávou.
Fanoušci a hosté kavárny si mohou mezi sebou po celý týden zasoutěžit v přípravě svého vlastního cappuccina a espressa. Buďte „One-day Barista“!

Adresa: Františkánská 17, Brno
Facebook


Kompletní program v kavárnách i v Moravské galerii najdete na festivalovém webu. Nezapomeňte v kavárnách vyplňovat anketní lístky se zpětnou vazbou kavárníkům. Uschovejte si ústřižek z lístku a přijďte na slavnostní zakončení v pondělí 7. října, kde proběhne slosování o zajímavé ceny

Bližší informace k Trhu kávy najdete v našem podrobném článku Trh kávy v Brně nabídne na 40 druhů kávy. Přijďte ochutnat.
 

Autor: Věra Judasová, Kávové listy

image-1412016099.49395.jpg
image-1412016105.18727.jpg
image-1412016115.39041.jpg
image-1412016122.55952.jpgKomentáře ke článku Přidej vlastní komentář k článku

Přečtěte
si také

Aktuální
zprávy

Den kávy ve Zlíně už tento víkend!

Třetí ročník Dne kávy se uskuteční v rámci KávaFestu v sobotu 20. října v prostorách kongresového centra Zlín. Velký svátek milovníků kávy se letos pochlubí novými prostory i množstvím kávových zážitků.

Zobrazit článek
Sdílejte kávu s přáteli
Najdete nás na facebooku
Kávové listy na Facebooku