Zobrazujeme akce z Vaší lokality: Houston, United States

Přinášíme vám

O kávě

Lahodné kávové nápoje,
které vás zahřejí na těle i na duši

Za oknem to vypadá, že léto pomalu končí. Věřím, že to tak není, a krásné letní dny si ještě užijeme a s nimi i frappé a nejrůznější ledové kávy. Avšak v chladný a deštivý den jako ten dnešní není nad to dopřát si některý z výborných teplých kávových nápojů. A o několik oblíbených receptů, které vám jistě vykouzlí úsměv na tváři, se s vámi dnes podělím.

Číst článek

FRAPPÉ.
KDYŽ SE KÁVY NEMŮŽETE VZDÁT ANI V LÉTĚ...

K létu jednoznačně patří chlazené nápoje s ledem. Říkáte si, co by mohl mít tento článek společného s kávou? Odpověď se skrývá pod pojmem frappé, které pro milovníky kávy představuje osvěžující alternativu ve dnech prozářených sluncem. Uhádnout, kde má tento nápoj své kořeny proto nebude nijak složité. Věděli jste například, že pravé frappé se připravuje z instantní kávy?

Číst článek

S KÁVOVAREM STRIETMAN ES3
SI PŘIPRAVÍTE ESPRESSO DOSLOVA NA ZDI

Holandská firma Strietman, založená Wouter Strietmanem, vyrábí produkty spojené s kávou tak, aby vhodně doplňovali domácnost a každý kus byl ukázkou kvalitní řemeslné práce. Jednoduchost a čistota designu umožňuje požitek z přípravy kávy více než jedním smyslem. Kávovar na zeď Strietman ES3 vychází z jednoduchosti přípravy espressa, ke kterému vám ve své podstatě stačí voda, správně namletá káva a tlak…

Číst článek
« 1 2 3 4 5 6 7 9 »
Sdílejte kávu s přáteli
Najdete nás na facebooku
Kávové listy na Facebooku