Zobrazujeme akce z Vaší lokality: Houston, United States

Nejlepší tipy na vánoční dárky pro milovníky kávy

Jste s rozumem v koncích, co letos nadělit svým blízkým kávomilcům? Pomůžeme vám. Máme pro vás totiž tipy na dárky, se kterými ušetříte čas ale hlavně, potěšíte všechny milovníky kávy.

Ruční mlýnek na kávu Hario Skerton za akční cenu!

Mlýnek na kávu je jedna z částí výbavy, která vám ani vašim drahým milovníkům kávy rozhodně nesmí chybět. Sázkou na kvalitu je například mlýnek značky Hario. Tento ruční mlýnek Hario Skerton potěší každého, kdo si dává na přípravě kávy záležet a dbá na její čerstvost. A zrovna před Vánocemi ho můžete pořídit za velice výhodnou cenu v tomto e-shopu!

1073-rucni-mlynek-na-kavu-hario-skerton-mscs-2tb_3

Ruční mlýnek na kávu Hario Skerton

Zrnková káva Keňa Kainamui AA od IKONA COFFEE

Intenzivní vůně s jasně ovocnou notou, v chuti pak objevíte zralý červený rybíz a višně... Tak taková je Keňa Kainamui AA z pražírny Ikona Coffee. Pro letošní Vánoce je jasným tipem na dárek. Kvalitní zrnková káva by totiž pod stromečkem opravdu neměla chybět. A hned na Boží Hod nebo na Štěpána si ji můžete s vašimi blízkými připravit. Třeba na Chemexu, jak doporučuje pražírna, a při jejím vychutnávání si představte ty Keňské kopce v nadmořské výšce 1750 m.n.m. a ruce pěstitele Ricarda Alvareze. Hned se trochu rozehřejete v té naší české zimě!

80506

Zrnková káva Keňa Kainamui AA z pražírny Ikona Coffee

Zážitková návštěva pražírny Fiftybeans

Vaši kamarádi už si doma sami filtrují kávu? Vaši sourozenci stále mluví o tom, jak správně připravit espresso a kde ho v okolí dělají nejlépe? Možná jste v koncích, co takovým milovníkům kávy dát letos pod stromeček. Máme pro vás exkluzivní tip! Kupte jim zážitkovou návštěvu brněnské pražírny Fiftybeans. A hned si vezměte jeden lístek i pro sebe, třeba přijdete na to, že jste se minuli v profesi. Ve Fiftybeans vás totiž čeká nejen podrobné vysvětlení všeho, co se v takové pražírně děje, ale sami si upražíte jednu várku kávy. Jen ji nespalte, ponesete si ji totiž s sebou domů. Detailní popis všeho, co si pro vás ve Fiftybeans připravili i s možností nákupu poukázky na návštěvu pražírny najdete na našem e-shopu.

fifty6

Být tak aspoň na chvíli pražičem...s Fiftybeans se to povede!

Předplatné Coffee to Home

Málokdo si bez šálku kávy umí představit svůj den. Ale co když se náhodou stane, že káva doma nebo v práci dojde? Taková situace určitě nikoho nepotěší. Vy ale letos můžete potěšit (třeba i svého šéfa) předplacenými balíčky Coffee to Home. Kvalitní káva ze sedmnácti českých a slovenských pražíren přijde pěkně každý měsíc až na vámi vybranou adresu. Káva tak bude vždy při ruce a obdarovaný může objevovat nové chutě ze všech koutů světa.

kafe06

Předplatné kávy z českých a slovenských pražíren Coffee to Home

Dripper s konvičkou a filtry Hario

Filtruji, filtruješ, filtrujeme… Abyste i vy nebo vaši blízcí mohli doma filtrovat, zkuste letos pod stromeček set od firmy Hario. Zjistíte, že filtrování je opravdový zážitek. Příprava kávy tak bude vždy pevně ve vašich rukou. A hlavně, vlastnoručně připravenou kávu si užijete několikanásobně více. Třeba vás nebo někoho z blízkých to filtrování začne bavit natolik, že vyzvete na souboj svého oblíbeného baristu nebo se přihlásíte do nějaké amatérské soutěže!

1169-sada-hario-v60-vcsd-02b-konvice-dripper-filtry_1

Dripper s konvičkou a filtry Hario

Zrnková káva ze zahraničních pražíren MyCoffeePack

Co takhle objevná cesta po zahraničních pražírnách? Dárek jako dělaný pro skutečné milovníky kávy! Jenže, pravda je taková, že času na cestování a objevování Evropy je poskrovnu. Co si ale můžete dopřát a nebude vás to stát příliš mnoho času ani úsilí je zrnková káva až do domu od firmy MyCoffeePack. Ochutnávkové balíčky světle pražené kávy vhodné zejména na filtry můžete pořídit jako vánoční dárek pro sebe nebo pro své blízké. A pak už se můžete jen těšit, až dorazí přímo k vám domů. Cesta po Evropě může začít! 

                           IMG_0893_1_large                 timwendelboe_caballero_catuai_filter_bag_websize_grande

Zrnková káva ze zahraničních pražíren jako Tim Wendelboe s balíčky MyCoffeePack

      

Outdoorové věcičky

Bez kávy ani jednu ránu a ani jedno ráno! Nezáleží na tom, že jsme zrovna na expedici někde v horách... Možná letos vyřešíte problém někomu z vašich blízkých či přátel, kteří nedají dopustit na kvalitní, čerstvě připravenou kávu, ale stejně tak je lákají noci strávené mimo civilizaci. Sázkou na jistotu je dárek v podobě outdoorově vyladěného french pressu od GSI. Nebo dáváte přednost přenosnému dripperu? Ten je ještě menší, lehčí a skladnější.

                  gsi-personal-java-press       gsi-ultralight-java-drip

Outdoorový french press a dripper od firmy GSI - lehké, skladné a velmi odolné

 

Kávové kurzy v Brně nebo ve Zlíně

Pokud váš blízký touží proniknout do tajů přípravy kávy věřte, že baristé z kavárny Kafec už kávu naučili připravovat mnoho svých hostů. Přejete si, aby si ten koho obdarujete kurz přípravy kávy opravdu užil, naučil se kávu připravovat na profi úrovni a přitom jednoduše? Stačí se rozhodnout, jestli jej pošlete na společnbý Kurz domácí přípravy kávy, nebo je pro něj lepší být na kurzu sám a užít si kurz individuálně? Dárkový poukaz pořídíte zde.

 

Kurz domácí přípravy 1

 

 

Přejeme všem milovníkům a příznivcům kávy krásné Vánoce a bohatého Ježíška!

 

Redakce Kávových Listů.cz

 

Čtěte také:

Vyjádřete lásku kávou - tipy na valentýnský dárek  

Deset kávových předsevzetí správného kávomila

Lahodné kávové nápoje
Komentáře ke článku Přidej vlastní komentář k článku

Přečtěte
si také

Aktuální
zprávy

Den kávy ve Zlíně už tento víkend!

Třetí ročník Dne kávy se uskuteční v rámci KávaFestu v sobotu 20. října v prostorách kongresového centra Zlín. Velký svátek milovníků kávy se letos pochlubí novými prostory i množstvím kávových zážitků.

Zobrazit článek
Sdílejte kávu s přáteli
Najdete nás na facebooku
Kávové listy na Facebooku