Zobrazujeme akce z Vaší lokality: Ashburn, United States

Hithit: Za lepší kavárnu na Žižkově

V březnu oslovil fanoušky, zákazníky a kolegy Petr Kouba z Fragaria Coffee o pomoc v podobě projektu na Hithitu. Tentokrát se na vás obrací Kristína Faltejsková z pražské Gold Angel´s Cafe.

hudba 

 

Malá rodinná kavárna ze Žižkova rozjížkampaň na Hithit

          

Kavárnu Gold Angel´s Cafe máme na Žižkově otevřenou přes rok a velice nás práce v ní baví. Nabízíme výběrovou kávu, klademe důraz na vše domácí, pečeme si vlastní skvělé dorty, které mají velký úspěch. Na osvěžení máme domácí limonády, letní drinky a večer si mohou zákazníci posedět u italského vínka, piva z českých minipivovarů a k tomu zakousnout naše Panini.

  

V kavárně můžete zajít i na zajímavé akce. Nejvíce oblíbené jsou ochutnávky vín, čokolád a živá hudba. Několikrát do roka pořádáme vernisáže, momentálně u nás probíhá výstava fotografií. V létě nabízíme možnost venkovního sezení na naší malé předzahrádce.

   

Kampaň na Hithitu

Když jsem se dozvěděla o možnosti kampaně na portálu Hithit, ihned jsem věděla, že to vyzkouším. V kavárně bychom potřebovali předělat celou místnost s barem. Nyní místnost nevypadá jako v kavárně, zázemí za barem je špatně organizačně řešeno, je zapotřebí místnost prosvětlit a vybavit novým příslušenstvím.

 

Proč nás podpořit?

Jsem kávový nadšenec, který měl vždy sen mít svou vlastní kavárnu, ráda bych zákazníkům nabídla jedinečný zážitek prostřednictvím kávy, dortů a skvělé atmosféry. K tomu abych tuto vizi mohla splnit, je zapotřebí tato rekonstrukce, která pomůže k tomu, aby vznikla krásná a originální kavárna západního střihu. V kampani jsme vymysleli spoustu zajímavých odměn, mimo jiné naše výtečné dorty, vstupné na akce v kavárněči kurz kávy!

 

káva video

šlehačkový dort2

 

Budeme rádi, když se na náš projekt podíváte a pokud nás budete chtít podpořit, budeme velice vděčni, splní se tím náš sen! Děkujeme!

 

Text a foto: Kristina Faltejsková

 

 

 

Mohlo by vás zajímat

Jak na kavárny v Indii

Když se mletí stává cílem

O kávové rostlině - květy, plody a co se v nich skrývá 

 

                           

 
Komentáře ke článku Přidej vlastní komentář k článku

Přečtěte
si také

Aktuální
zprávy

Den kávy ve Zlíně už tento víkend!

Třetí ročník Dne kávy se uskuteční v rámci KávaFestu v sobotu 20. října v prostorách kongresového centra Zlín. Velký svátek milovníků kávy se letos pochlubí novými prostory i množstvím kávových zážitků.

Zobrazit článek
Sdílejte kávu s přáteli
Najdete nás na facebooku
Kávové listy na Facebooku