Zobrazujeme akce z Vaší lokality: Fairfield, United States

Přinášíme vám

Aktuality

VYBÍRÁME Z PROGRAMU KAVÁREN
pátek 7. 10. 2016

Poslední den oblíbeného festivalu Týden kávy se nekompromisně blíží. Máte poslední možnost zúčastnit se speciálních programů vašich oblíbených kaváren. Máme pro vás pár tipů.

Číst článek

VYBÍRÁME Z PROGRAMU KAVÁREN
čtvrtek 6. 10. 2016

Neseďte doma a vyrazte do města. Brněnské kavárny i nadále lákají na pestrý program. Co si pro vás připravili zítra? Vybrali jsme z programu.

Číst článek

Kávafest 2016
Také Zlínský kraj oslavuje kávu

Milovníci kávy nejen ze Zlínského kraje, v těchto dnech se kromě brněnského Týdne kávy odehrává také Kávafest.

Číst článek

VYBÍRÁME Z PROGRAMU KAVÁREN
středa 5. 10. 2016

Šestý ročník oblíbeného festivalu Týden kávy pokračuje. Pokud jste ještě nestihli zajít do své oblíbené kavárny, neváhejte. Třeba si pro vás právě na středu připravila jedinečnou nabídku kávových koktejlů, dezertů nebo zajímavou přednášku.

Číst článek

Jaká je práce baristů?
Na Týdnu kávy jsme si to vyzkoušeli

Festival Týden kávy se začátkem týdne přesunul z hotelu Continental do jednotlivých kaváren. Pondělní program byl ve znamení přípravy kávy. Na vlastní kůži jsme si vyzkoušeli, jaké to je být baristou ve dvou kavárnách.

Číst článek

VYBÍRÁME Z PROGRAMU KAVÁREN
úterý 4. 10. 2016

Týden kávy je v polovině a my vám přinášíme pravidelné tipy, kam se podívat. Na zítřek jsme vám naplánovali přípravu vaflí nebo rebelský workshop. Doporučujeme však sledovat program i na další dny, na některé akce je totiž potřebná rezervace.

Číst článek

Mezinárodní den kávy skončil vítězstvím

Vůně kávových zrn se line brněnským hotelem Continental. Lidé ochutnávají kávu ze svých oblíbených i zatím neznámých pražíren, poslouchají přednášky a sledují soutěž baristů. „Kdo to asi letos vyhraje,“ ptají se. Odpověď se dozví po osmé hodině večer. „Vítězem se stává…,“ napíná nás koordinátorka festivalu po prvním dnu Týdne kávy.

Číst článek

Filtrační soutěž má svého vítěze

V prostorách brněnského hotelu Continental se mimo profesionální baristickou soutěž konala také filtrační soutěž pro veřejnost. Svůj um předvedlo celkem devět soutěžících.

Číst článek

VYBÍRÁME Z PROGRAMU KAVÁREN
pondělí 3. 10. 2016

Zítra začíná nový týden, ale oslava kávy pokračuje. Program festivalu Týden kávy se v pondělí přesouvá do kaváren. Kam na cupping, filtrovanou kávu nebo cappuccino? Podívejte se na tipy Kávových listů.

Číst článek

Nejlepší barista Týdne kávy 2016:
Vítězem jsem poprvé a naposled

Po napínavém souboji v baristické soutěži Týdne kávy se na pomyslný stupeň vítězů postavil David Červinka. I když je vítězství pro baristu z Local Barber Shopu premiérou, další soutěže se nezúčastní. Budoucnost si představuje jinak.

Číst článek
« 1 2 3 4 5 6 7 11 21 30 40 »
Sdílejte kávu s přáteli
Najdete nás na facebooku
Kávové listy na Facebooku