Zobrazujeme akce z Vaší lokality: Fairfield, United States

Přinášíme vám

Aktuality

Vybíráme z programu kaváren
Sobota 4. 10. 2014

Čtvrtý festivalový den připadá na sobotu. Tento den je doslova nabitý programem od rána do večera. Je víkend, tak všichni na Zelňák užívat si sluníčka a dobré kávy!

Číst článek

Vybíráme z programu kaváren
Pátek 3. 10. 2014

Druhý den kávového festivalu je téměř za námi. Pokud jste se zatím nedostali na žádnou z akcí, nezoufejte! Ještě je před námi 5 festivalových dní nabitých kávovými workshopy a přednáškami. Opět pro vás vybíráme ty nejzajímavější.

Číst článek

Petra Veselá, Michal Křižka nebo Pavel Malena?
To je přednáškový den na Týdnu kávy

Čtvrtý ročník Týdne kávy přináší mnoho novinek. Jednou z nich je i speciální přednáškový den, který na jedno místo koncentruje různorodé odborníky na kávová témata. Přednášky se odehrají v Main Coffee Pointu na Zelném trhu 14 ve čtvrtek 2. 10. 2014.

Číst článek

Vybíráme z programu kaváren
Čtvrtek 2. 10. 2014

První říjen jsme přivítali s velkou parádou! Také druhý festivalový den je však nabitý celou řadou zajímavých akcí, workshopů a přednášek. Opět pro vás vybíráme ty nejzajímavější!

Číst článek

Vybíráme z programů kaváren
Středa 1.10.2014

První říjen je již za dveřmi a Týden kávy 2014 začíná! Abychom svým čtenářům ulehčili orientaci v nabitém programu, vybíráme den po dni ty nejzajímavější akce.

Číst článek

Týden kávy počtvrté
Hybaj na Zelňák a slavit!

Čtvrtý ročník Týdne kávy Brno 2014 slibuje opravdu nepřeberné množství zážitků, informací, chutí i vůní. A udělá milovníky kávy i z těch, kteří ani netušili, že by se jimi mohli stát. Nově budovaná městská tržnice na brněnském Zelném trhu bude 1. října svědkem nevídaného kávového veselí. Týden kávy 2014 je tady. A nečekejte žádný pomalý začátek!

Číst článek

Týden kávy letos
provoní nejen Brno

Přípravy již čtvrtého ročníku Týdne kávy vrcholí. Dobrá káva poteče po celý týden proudem. Navíc se můžete těšit na celou řadu zajímavých hostů jejich přednášek, cuppingů a workshopů.

Číst článek

Brněnský Zelňák provoní Trh kávy

Svého pekaře znáte. Svého řezníka znáte. Znáte i svého pražiče? Víte, kdo vozí kávová zrna z dálav až k vašemu kavárníkovi? Toužíte po čerstvé kávě? Více než dvacet pražičů a dovozců kávy se v pátek 3. a v sobotu 4. října sejde na jednom místě - v budově nově vznikající městské tržnice na Zelném trhu 14. Ta od přízemí až po poslední patro na dva dny doslova ožije kávou.

Číst článek

Umění přípravy a pití té nejlepší kávy

Dobrá káva je pro mnohé z nás neodmyslitelnou součástí každého dne. Dokáže nás povzbudit, zlepšit nám náladu a také si nad kávou můžeme v bláznivém dni vychutnat alespoň malou chvilku, kdy zapomeneme na vše okolo nás. Víte ale, jak by měla vypadat a chutnat opravdu dobře připravená kvalitní káva a jak bychom ji měli správně pít?

Číst článek

Když se chystáte
otevřít vlastní kavárnu

Káva je vaše velká láska a právě jste se rozhodli otevřít si kavárnu? Nebo už kavárnu máte a nejste si jistí, jestli váš dodavatel kávy je ten správný? Dáme vám pár tipů, čím se řídit při výběru vašeho dodavatele kávy.

Číst článek
« 1 11 18 19 20 21 22 23 24 30 40 »
Sdílejte kávu s přáteli
Najdete nás na facebooku
Kávové listy na Facebooku